Vår Basic spun dyedfunktionst-shirt gjord med interlock stickning, sidsömmar, förstärkt nackband samt en avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare. UV 50.
| Antal | 15 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 65,00 | 62,00 | 58,00 |
Svart
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 110/120 | |
| 130/140 | |
| 150/160 |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Barn |
| Material | 100% polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Stryk ej, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 135 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.152 kg |
| Nettovikt | 0.1368 kg |
| Netto förpackningsvikt | 14.13 kg |
| Bruttovolym | 0.00155 m³ |
| Nettovolym | 0.0014 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.05434 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 15.7 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 455 st |
| Lagersaldo inkommande 20260429 | 1400 st |
| Lagersaldo | 4246 st |
| Lagersaldo inkommande 20260429 | 3650 st |
| Lagersaldo | 2717 st |
| Lagersaldo inkommande 20260429 | 5000 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 92,00 kr
Från 58,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |