Vår ikoniska zip-cardigan Pemberton i skönt, stretchigt, dubbelstickat lättviktsmaterial bestående av upp till 70% återvunnen polyester, rayon och elastan för extra stretch. Detta mångsidiga plagg passar din aktiva livsstil året runt, komplett med två fickor med dragkedja, ribbade detaljer och en Cutter & Buck logga i 3D inbroderad på baksidan av nacken. Dammodellen har ett rundat avslut med lite längre bakstycke.
- Återvunnet certifierat material (Global Recycled Standard)
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 626,00 |
Antracitmelerad
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Herr |
| Material | 70% återvunnen polyester, 26% rayon, 4% elastan. 66% återvunnen polyester, 4% polyester, 26% rayon, 4% elastan (955, 99). CB DryTec? UPF 50+ |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Tvätta med liknande färger, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 350 g/m² |
| Bruttovikt | 0.638 kg |
| Nettovikt | 0.5742 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11.484 kg |
| Bruttovolym | 0.00354 m³ |
| Nettovolym | 0.00318 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.06912 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 12.76 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | VN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 181 st |
| Lagersaldo inkommande 20260624 | 100 st |
| Lagersaldo | 533 st |
| Lagersaldo inkommande 20260624 | 300 st |
| Lagersaldo | 685 st |
| Lagersaldo inkommande 20260624 | 300 st |
| Lagersaldo | 369 st |
| Lagersaldo inkommande 20260624 | 300 st |
| Lagersaldo | 258 st |
| Lagersaldo inkommande 20260624 | 100 st |
| Lagersaldo | 125 st |
| Lagersaldo inkommande 20260624 | 60 st |
| Lagersaldo | 73 st |
| Lagersaldo inkommande 20260624 | 40 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 557,00 kr
Från 676,00 kr
Från 841,00 kr
Från 991,00 kr
Från 891,00 kr
Från 597,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |