En långärmad stretchskjorta med knappar i normal passform. Knappjustering i ärmavslut, herr kommer med en bröstficka. Ok i ryggen.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 473,00 | 462,00 | 452,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Dam |
| Material | 97% bomull, 3% spandex |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 110gsm |
| Bruttovikt | 0.325 kg |
| Nettovikt | 0.275 kg |
| Netto förpackningsvikt | 5.5 kg |
| Bruttovolym | 0.003 m³ |
| Nettovolym | 0.0027 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.06005 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6.5 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 21 st |
| Lagersaldo | 341 st |
| Lagersaldo | 494 st |
| Lagersaldo | 282 st |
| Lagersaldo | 267 st |
| Lagersaldo | 85 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |