Sportshorts med kontrastpiping i sidosömmarna. Två framfickor och en bakficka med dragkedja. Meshfoder samt resår och dragsko i midjan.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 314,00 | 304,00 | 294,00 |
Vit/marinblå
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Unisex |
| Material | 100% polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 135 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.21 kg |
| Nettovikt | 0.189 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.75 kg |
| Bruttovolym | 0.00139 m³ |
| Nettovolym | 0.0013 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0476 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 7.5 kg |
| Förpackning | 35 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 78 st |
| Lagersaldo | 24 st |
| Lagersaldo | 256 st |
| Lagersaldo | 268 st |
| Lagersaldo | 138 st |
| Lagersaldo | 41 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |