Vår klassiska pike i ny modern passform. 3 knappar i knappslå som går ton-i-ton. Ribbad krage och ärmslut.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 274,00 | 269,00 | 263,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (ash [92] 99% bomull och 1% viskos, gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos, antracitmelerad [955] 60% bomull och 40% polyester) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 200 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.232 kg |
| Nettovikt | 0.2088 kg |
| Netto förpackningsvikt | 9.18 kg |
| Bruttovolym | 0.0012 m³ |
| Nettovolym | 0.0011 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.054 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 10.2 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 84 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 50 st |
| Lagersaldo | 114 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 50 st |
| Lagersaldo | 341 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 100 st |
| Lagersaldo | 533 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 150 st |
| Lagersaldo | 264 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 100 st |
| Lagersaldo | 87 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 50 st |
| Lagersaldo | 35 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 25 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 557,00 kr
Från 212,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |