En klassisk pikétröja med bra passform för vardagsbruk gjord i 100% ekologisk bomull. Den har 3 ton-i-ton knappar, slitsar på sidorna och förstärkt nackband. Ribb i kragen och ärmslutet. Plagget är förkrympt och enzymbehandlat.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 290,00 | 285,00 | 280,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Dam |
| Material | 100% ekologisk bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 200 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.21 kg |
| Nettovikt | 0.189 kg |
| Netto förpackningsvikt | 9.45 kg |
| Bruttovolym | 0.00192 m³ |
| Nettovolym | 0.0017 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.06126 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 10.5 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 2 st |
| Lagersaldo inkommande 20260429 | 100 st |
| Lagersaldo | 82 st |
| Lagersaldo inkommande 20260429 | 254 st |
| Lagersaldo | 174 st |
| Lagersaldo inkommande 20260429 | 246 st |
| Lagersaldo | 46 st |
| Lagersaldo inkommande 20260429 | 253 st |
| Lagersaldo | 5 st |
| Lagersaldo inkommande 20260429 | 147 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260429 | 50 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 557,00 kr
Från 212,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |