Oak Harbor är designad som en hoodtröja men ger lika bra värmeskydd som en jacka. Ärmar och sidopaneler i stretchigt mjukt polyestertyg med fleeceinsida. Jackan är kviltad och vadderad fram- och baktill med Sustans® i återvunnet material från DuPont- Sorona®. Damjackan har en fast huva och herrjackan har en krage. Låsbara dragkedjor framtill och i fickor. Bär Oak Harbor som den är tidigt på säsongen eller under ett skyddande lager.
- YKK® dragkedjor
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 991,00 |
Svart
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Herr |
| Material | Yttertyg 1: 100% polyester. Yttertyg 2: 100% polyester. Vaddering: 100% polyester |
| Tvättråd | Mild maskintvätt 30 grader, Tvätta separat, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Hängtorkas, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | Shell fabric 1: 165 g/m², Shell fabric 2: 280 g/m², Padding: pearl padding |
| Bruttovikt | 0.51 kg |
| Nettovikt | 0.459 kg |
| Netto förpackningsvikt | 4.59 kg |
| Bruttovolym | 0.00655 m³ |
| Nettovolym | 0.00589 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0648 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 5.1 kg |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 182 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 100 st |
| Lagersaldo | 570 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 500 st |
| Lagersaldo | 701 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 700 st |
| Lagersaldo | 598 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 600 st |
| Lagersaldo | 541 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 300 st |
| Lagersaldo | 265 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 200 st |
| Lagersaldo | 59 st |
| Lagersaldo inkommande 20260424 | 100 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 557,00 kr
Från 676,00 kr
Från 841,00 kr
Från 891,00 kr
Från 597,00 kr
Från 626,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |