En vadderad softshelljacka med fast huva i modern design. Tre ytterfickor med SBS-dragkedjor och en innerficka. Utrustad med svart foder och dekorerad zippuller. En avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 737,00 | 726,00 | 706,00 |
Röd
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Dam |
| Material | 85% polyester, 15% spandex laminerad med 100% polyesterfleece. |
| Tvättråd | Mild maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 315 g/m² |
| Bruttovikt | 0.8965 kg |
| Nettovikt | 0.80685 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.0685 kg |
| Bruttovolym | 0.00882 m³ |
| Nettovolym | 0.0079 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0864 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8.965 kg |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 62 st |
| Lagersaldo | 106 st |
| Lagersaldo | 185 st |
| Lagersaldo | 145 st |
| Lagersaldo | 184 st |
| Lagersaldo | 100 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |