En vadderad softshelljacka med fast huva i modern design. Tre ytterfickor med SBS-dragkedjor och en innerficka. Utrustad med svart foder och dekorerad zippuller. En avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 737,00 | 726,00 | 706,00 |
Röd
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 85% polyester och 15% spandex, laminerad med 100% polyester fleece. WP 5000. |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 315 g/m² |
| Bruttovikt | 0.9295 kg |
| Nettovikt | 0.83655 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.3655 kg |
| Bruttovolym | 0.00882 m³ |
| Nettovolym | 0.0079 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0864 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9.295 kg |
| Förpackning | 10 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 22 st |
| Lagersaldo | 65 st |
| Lagersaldo | 164 st |
| Lagersaldo | 121 st |
| Lagersaldo | 16 st |
| Lagersaldo inkommande 20260713 | 200 st |
| Lagersaldo | 3 st |
| Lagersaldo inkommande 20260713 | 100 st |
| Lagersaldo | 4 st |
| Lagersaldo inkommande 20260713 | 100 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260713 | 100 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |