Navigate är en sportig jacka som inte gör någon besviken. De gråmelerade sidopanelerna i stretchigt tyg ger dig stor rörelsefrihet och en snygg kontrast mot det mörka tyget. CB WeatherTec--materialet skyddar mot alla typer av oberäkneligt väder vare sig du tar cykeln till jobbet eller är på golfbanan.
- CB WeatherTec- WP5000
- YKK® dragkedjor
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1040,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Herr |
| Material | Yttertyg 1: 100% polyester. Yttertyg 2: 96% polyester, 4% elastan. Foder: 100% polyester \nCB WeatherTec? WP5000\nYKK® dragkedjor |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt, Tvätta separat, Hängtorkas |
| Textilvikt | Shell fabric 1: 180 g/m², Shell fabric 2: 285 g/m² |
| Bruttovikt | 0.446 kg |
| Nettovikt | 0.4014 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11.78069 kg |
| Bruttovolym | 0.00324 m³ |
| Nettovolym | 0.00292 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0648 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 13.0896 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | VN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 52 st |
| Lagersaldo | 50 st |
| Lagersaldo | 14 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo | 14 st |
| Lagersaldo | 55 st |
| Lagersaldo | 65 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 557,00 kr
Från 676,00 kr
Från 841,00 kr
Från 585,00 kr
Från 991,00 kr
Från 891,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |