Polar fleecejacka i unisexmodell, något kraftigare än vår micro fleece. Två sidofickor med dragkedja samt två innerfickor. SBS dragkedjor. Passar utmärkt att matchas med vårt Basic Softshellprogram.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 345,00 | 335,00 | 324,00 |
Royalblå
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% polyester, antipilling behandlad polarfleece |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Stryk ej, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 280 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.6 kg |
| Nettovikt | 0.54 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.1 kg |
| Bruttovolym | 0.00533 m³ |
| Nettovolym | 0.0048 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07308 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 50 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 15 st |
| Lagersaldo | 103 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 180 st |
| Lagersaldo | 29 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 285 st |
| Lagersaldo | 110 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 420 st |
| Lagersaldo | 74 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 105 st |
| Lagersaldo | 150 st |
| Lagersaldo | 2 st |
| Lagersaldo | 16 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |