Handduk av 100% bomull, 380 gr/m² tyg med hängögla av bomull. Mjuk och absorberande design. Mått: 50x100cm
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.520 x 0.350 x 0.400 M |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Grossvikt | 0.24 kg |
| Nettovikt | 0.23 kg |
| Volym | 0.073 M3 |
| Material | Bomull |
| EAN | 8719941089747 |
| Ursprungsland | BD |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 45,85 kr
Från 3,82 kr
Från 22,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |