Hamam strandhandduk i 70% återvunnen bomull och 30% återvunnen polyester SEAQUAL® GARN. 300 gr/m². 70x140 cm. SEAQUAL INITIATIVE arbetar med havsstädningar runt om i världen för att ge värde åt det avfall som de återvinner. Tillverkad i EU.
Blå
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.500 x 0.400 x 0.300 M |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 70 cm |
| Grossvikt | 0.26 kg |
| Nettovikt | 0.24 kg |
| Volym | 0.060 M3 |
| Material | Återvunnen Bomull |
| EAN | 8719941067585 |
| Ursprungsland | ES |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3360 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 5,49 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |