Piffa till vardagslooken och framhäv din stil med denna halsduk stickad i 4 lager. Oavsett om du ska till jobbet eller gå en promenad, gör det med stil och bekvämt. Halsduken innehåller Polylana®. Polylana®är ett alternativ till 100% akrylfiber med en mindre påverkan då mindre energi och vatten används. Med AWARE spårämne som bevisar användandet av återvunna material. 2% av intäkterna för varje såld Impact-produkt kommer att doneras till Water.org. Mått: 180x25cm.
• Tillverkad med Polylana® fiber
• Stor, bekväm storlek: 180x25 cm
• Tillverkad med AWARE? spårämne
• 2% av vinsten från varje såld produkt doneras till Water.org
• Tillverkad av återvunna material
Till digitalt produktpass »
2.87 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 226,00 | 220,00 | 214,00 | 208,00 | 204,00 | 200,00 |
Svart
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 180 x 25 x 1 cm |
| Vikt | 229g |
| Tryckyta | 120 x 120 mm |
| Material | Akryl |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4596 |
| Nästa Leverans : 2026-10-07 | 1540 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 112,00 kr
Från 126,00 kr
Från 162,00 kr
Från 56,00 kr
Från 148,00 kr
Från 17,45 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |