Hoodtröja i barnmodell. Ribb i mudd nedtill och i ärmavslut. Borstad insida. Stor hel ficka framtill. Smart detalj för att kunna bära hörlurar ingår.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 213,00 | 209,00 | 203,00 |
Apple green
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 90/100 | |
| 110/120 | |
| 130/140 | |
| 150/160 |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Barn |
| Material | 65% polyester och 35% bomull (visibility yellow [11] visibility orange [170] 85% polyester och 15% bomull) |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 280 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.264 kg |
| Nettovikt | 0.2376 kg |
| Netto förpackningsvikt | 5.94 kg |
| Bruttovolym | 0.00191 m³ |
| Nettovolym | 0.0017 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04276 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6.6 kg |
| Förpackning | 25 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 5 st |
| Lagersaldo | 405 st |
| Lagersaldo | 7 st |
| Lagersaldo | 0 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |