Komplettera garderoben med Virtue Polo Solid, en klassisk pikétröja tillverkad i ett lätt, högkvalitativt och återvunnet DryTec- polyestertyg, perfekt för golf och andra sportaktiviteter. Materialet är fukttransporterande med UV-skydd samt uppblandat med elastan för extra stretch.
- UPF 20+ UV solskydd
- Fukttransporterande material
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 308,00 |
Svart
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| 122/128 | |
| 134/140 | |
| 146/152 | |
| 158/164 |
Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Barn |
| Material | 95% återvunnen polyester, 5% elastan. UPF 20+ |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Tvätta med liknande färger, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk inte direkt på tryck, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Ej kemtvätt, Använd inte mjukgörande medel |
| Textilvikt | 200 g/m² |
| Bruttovikt | 0.16 kg |
| Nettovikt | 0.144 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.64 kg |
| Bruttovolym | 0.00048 m³ |
| Nettovolym | 0.00043 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.03967 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9.6 kg |
| Förpackning | 60 PCS |
| Ursprungsland | EG |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 88 st |
| Lagersaldo inkommande 20260622 | 180 st |
| Lagersaldo | 137 st |
| Lagersaldo inkommande 20260622 | 60 st |
| Lagersaldo | 143 st |
| Lagersaldo inkommande 20260622 | 300 st |
| Lagersaldo | 146 st |
| Lagersaldo inkommande 20260622 | 240 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 557,00 kr
Från 676,00 kr
Från 841,00 kr
Från 991,00 kr
Från 891,00 kr
Från 597,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |