Vår funktionströja Adapt Half Zip kombinerar mångsidighet och stil, tillverkad av 88% certifierat återvunnet material. Det mjuka tyget har en borstad fleeceinsida för extra komfort och är utrustat med fukttransporterande teknologi. Perfekt året runt, oavsett om du tränar eller bara vill ha ett bekvämt lager under fysisk aktivitet.
- Vattentät dragkedja från YKK®
- Återvunnet innehåll certifierat av Global Recycled Standard
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 577,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Herr |
| Material | DryTec 88% återvunnen polyester, 12% spandex jersey |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Tvätta separat, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Hängtorkas, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 195 g/m² |
| Bruttovikt | 0.292 kg |
| Nettovikt | 0.2628 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7.884 kg |
| Bruttovolym | 0.00291 m³ |
| Nettovolym | 0.00262 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0595 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8.76 kg |
| Förpackning | 30 PCS |
| Ursprungsland | EG |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 159 st |
| Lagersaldo | 343 st |
| Lagersaldo | 411 st |
| Lagersaldo | 91 st |
| Lagersaldo | 168 st |
| Lagersaldo | 115 st |
| Lagersaldo | 63 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 557,00 kr
Från 676,00 kr
Från 841,00 kr
Från 991,00 kr
Från 891,00 kr
Från 597,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |