En modern trekkingbyxa med en bekväm och ventilerande 4-vägs stretch. Tåligt vind- och vattenavvisande tyg. Resår i midjan och förböjda knän för ökad rörlighet. Två framfickor, två benfickor med dragkedja och en baktill. Justerbar nedtill med resår och kardborre. Alternativ för att lägga in knäskydd.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 827,00 | 807,00 | 788,00 |
Brändorange
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | Skal 1: TP380; 65% polyester, 35% bomull. Skal 2: 88% polyester, 12% spandex |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla på låg temperatur, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 235 g/m2 185 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.533 kg |
| Nettovikt | 0.4666 kg |
| Netto förpackningsvikt | 7 kg |
| Bruttovolym | 0.0031 m³ |
| Nettovolym | 0.00279 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0497 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 8 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 83 st |
| Lagersaldo | 113 st |
| Lagersaldo | 315 st |
| Lagersaldo | 318 st |
| Lagersaldo | 491 st |
| Lagersaldo | 64 st |
| Lagersaldo | 109 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |