Geminus är ett mycket bekvämt skyddsglasöga med heltäckande ram och dubbla glas som ger ett sportigt utseende för den stilmedvetna användaren. Geminus finns i olika linstyper med funktioner så som polariserat bländskydd eller med extra uthålligt rep- och imskydd, för ett optimalt skydd mot stötar och slag, bländning och UV-strålning.
• Klar Lins
• Repskydd med extra uthållighet
• Imskydd med extra uthållighet
• Integrerade sidoskydd
• Perfekta för användning ihop med hörselskydd
| EAN | 7391441004270 |
| Vikt | 0.035 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 255 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 24 mm |
| Volym | 0.612 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 1398,00 kr
Från 55,50 kr
Från 1386,00 kr
Från 333,00 kr
Från 84,50 kr
Från 560,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |