Hellberg Oganesson skyddsglasögon sätter standarden för låg vikt kombinerat med hög komfort. De metallfria och ramlösa skyddsglasögonen har repskydd och finns i 2 linsfärger för olika användningsområden. De smala skalmarna gör att skyddsglasögonen är perfekta att använda tillsammans med hörselskydd, med minimal negativ dämpningseffekt.
• Klar Lins
• Repskydd
• Designad för Låg Vikt
| EAN | 7391441003907 |
| Vikt | 0.027 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 255 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 40 mm |
| Volym | 1.02 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 61,50 kr
Från 84,50 kr
Från 84,50 kr
Från 172,00 kr
Från 196,00 kr
Från 234,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |