Hellberg Krypton sätter en ny standard vad gäller design, komfort och passform för skyddsglasögon. Heltäckande båge i kombination med skalmarnas och näsbryggans mjuka, dubbla material ger utmärkt passform för alla användare. Finns med en rad olika linser och beläggningar, passar således alla.
• Klar Lins
• Repskydd med extra uthållighet
• Imskydd med extra uthållighet
• Skalmar i dubbla material
• Mjuk näsbrygga
| EAN | 7391441002757 |
| Vikt | 0.08 kg |
| Ursprungsland | Tw |
| Längd | 153 mm |
| Bredd | 55 mm |
| Höjd | 78 mm |
| Volym | 0.66 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 61,50 kr
Från 55,50 kr
Från 84,50 kr
Från 84,50 kr
Från 172,00 kr
Från 257,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |