Innehåller 5 st ersättningspluggar för hjälmens tillbehörsfästen.
| EAN | 7391441004997 |
| Vikt | 0.012 kg |
| Ursprungsland | My |
| Längd | 175 mm |
| Bredd | 175 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Volym | 0.77 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 169,00 kr
Från 89,50 kr
Från 89,50 kr
Från 411,00 kr
Från 101,00 kr
Från 89,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |