Ersättningssats med ett ark självhäftande reflekterande dekaler.
| EAN | 7391441005291 |
| Vikt | 0.02 kg |
| Ursprungsland | Se |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 175 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Volym | 0.26 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 169,00 kr
Från 198,00 kr
Från 101,00 kr
Från 128,00 kr
Från 310,00 kr
Från 89,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |