Nya tätningsringar, hjässkudde och skumabsorbenter.Byt ut hygiensatsen minst två gånger om året för en långlivad produkt. För Hellbergs elektroniska hörselskydd.
| EAN | 7391441001255 |
| Vikt | 0.06 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 175 mm |
| Bredd | 260 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Volym | 1.36 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 153,00 kr
Från 101,00 kr
Från 139,00 kr
Från 93,50 kr
Från 105,00 kr
Från 497,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |