USB-C-laddningskabel. Anslut till en USB-strömkälla (5 V) eller använd en mobiladapter för att ladda från ett vägguttag.
| EAN | 7391441004645 |
| Vikt | 0.03 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 175 mm |
| Bredd | 175 mm |
| Höjd | 30 mm |
| Volym | 0.92 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 153,00 kr
Från 101,00 kr
Från 139,00 kr
Från 105,00 kr
Från 497,00 kr
Från 93,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |