Ljudkabel för anslutning till externa ljudkällor, t.ex. musikspelare eller tvåvägs kommunikationsradioenheter. En 3,5 mm stereokontakt i båda ändarna. Passar alla Hellberg elektroniska hörselskydd med en 3,5 mm AUX-ingång.
| EAN | 7391441001576 |
| Vikt | 0.03 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 175 mm |
| Bredd | 120 mm |
| Höjd | 5 mm |
| Volym | 0.11 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 147,00 kr
Från 594,00 kr
Från 105,00 kr
Från 153,00 kr
Från 984,00 kr
Från 116,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |