Ersättningsdel hjässbygel. För Hellbergs elektroniska hörselskydd.
| EAN | 7391441002535 |
| Vikt | 0.09 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 180 mm |
| Bredd | 280 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Volym | 2.52 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 153,00 kr
Från 101,00 kr
Från 93,50 kr
Från 105,00 kr
Från 497,00 kr
Från 119,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |