Robust väska som passar alla Hellbergs hörselskydd. Perfekt för förvaring och transport och förhindrar smuts, repor och skador på ditt hörselskydd. Dragkedja för snabb och enkel åtkomst.
| EAN | 7391441004171 |
| Vikt | 0.18 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 270 mm |
| Bredd | 220 mm |
| Höjd | 110 mm |
| Volym | 6.53 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 147,00 kr
Från 594,00 kr
Från 93,50 kr
Från 105,00 kr
Från 116,00 kr
Från 101,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |