Kombination av Secure 2 Hjässbygel-hörselskydd och Safe visir med nät av nylon. Maximal komfort och skydd för arbete som kräver hörsel- och ansiktsskydd, klippning av gräs och buskar med röjsåg. Visiret med nät av nylon skyddar bäraren mot stora dammpartiklar och nötning och ger ett behagligt luftflöde.
• Två positioner
• Hjässbygel
• Bullerskyddsnivå
| EAN | 7391441000609 |
| Vikt | 0.4 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 300 mm |
| Bredd | 440 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Volym | 1.32 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 301,00 kr
Från 521,00 kr
Från 574,00 kr
Från 340,00 kr
Från 296,00 kr
Från 182,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |