Hörselskydd med Bluetooth® för musikstreaming. Xstream ansluter till telefonen via Bluetooth® för trådlös musikströmning och telefonsamtal. Hörsel skyddas medan du lyssnar på din favoritmusik med utmärkt ljudkvalitet, och den inbyggda mikrofonen gör att du kan ringa telefonsamtal. En bommikrofon finns som tillbehör för dig som behöver tydligare talkvalitet i miljöer med höga bullernivåer.
• Bluetooth®
• Vattentät till IPX4
• Designad för att lyssna på musik
• Ring handsfree-samtal i bullrig miljö
• Tryckknappskontroller
| EAN | 7391441002474 |
| Vikt | 0.43 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 170 mm |
| Bredd | 110 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Volym | 3.74 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2790,00 kr
Från 2058,00 kr
Från 5742,00 kr
Från 1741,00 kr
Från 1223,00 kr
Från 2058,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |