Hörselskydd med AM/FM-radio. Relax skyddar din hörsel medan du lyssnar på din favoritradiostation. Stora manuella kontroller gör att du kan ställa in AM/FM-radion exakt även när du bär handskar.
• AM/FM-Radio
• Roterande vridreglage
• Automatisk frekvenskontroll (AFC)
• EPS (Electronic Protection System)
• 3,5mm AUX-ingång
| EAN | 7391441001132 |
| Vikt | 0.53 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 170 mm |
| Bredd | 105 mm |
| Höjd | 200 mm |
| Volym | 3.57 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 2790,00 kr
Från 2058,00 kr
Från 5742,00 kr
Från 1741,00 kr
Från 2058,00 kr
Från 1741,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |