Multifunktionell kulspetspenna i silver metall. Blått bläck refill, vitt LED ljus, röd laserpekare, touch tip för touchscreens. ABS och svart gummigrepp. Blått bläck refill, LED vitt ljus och röd laserpekare. Inkl. 3 knappcellsbatterier. Metall box.
Matt silver
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.440 x 0.400 x 0.230 M |
| Längd | 18 cm |
| Bredd | 3.9 cm |
| Höjd | 2.2 cm |
| Grossvikt | 0.076 kg |
| Nettovikt | 0.058 kg |
| Volym | 0.040 M3 |
| Material | Metall |
| EAN | 8719941005976 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4259 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |