Evighetspenna i bambu. Pennan skriver med en grafitspets och har därför en längre livslängd. Resultatet påminner om blyerts.
Trä
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.430 x 0.320 x 0.160 M |
| Bredd | 0.8 cm |
| Höjd | 13.8 cm |
| Grossvikt | 0.008 kg |
| Nettovikt | 0.006 kg |
| Volym | 0.022 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941054523 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 100 |
| Ytterkartong (antal) | 1000 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 26300 |
| 20260623 | 50000 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 49,70 kr
Från 5,49 kr
Från 16,95 kr
Från 45,85 kr
Från 5,49 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |