Kulspetspenna med fyra skrivfärger i en.
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 7,76 | 7,16 | 6,37 | 6,17 | 5,97 |
Vit / svart
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | ABS |
| Längd | 137mm |
| Diameter | 11mm |
| Vikt | 11g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87226.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 480mm x 310mm x 200mm |
| Pennmekanism | Sliding mechanism |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87226-N0102 | 32231 st |
| Inkommande lager 2026-08-17T00:00:00+02:00 | 20000 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 13,85 kr
Från 61,50 kr
Från 25,60 kr
Från 17,95 kr
Från 164,00 kr
Från 5,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |