Markeringspenna i form av en gubbe.
| Antal | 20 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 34,25 | 33,45 | 32,65 | 30,45 | 29,25 | 28,10 | 27,10 | 25,10 | 24,70 | 24,50 |
Vit
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | ABS |
| Bredd | 75mm |
| Längd | 95mm |
| Höjd | 16mm |
| Vikt | 37g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT81487.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 415mm x 220mm x 350mm |
| Pennmekanism | Cap action |
| GPSR-Information | On the bottom edge |
| Övrig information | Shelf life of at least 6 months. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 81487-N0001 | 34675 st |
| Inkommande lager 2026-04-30T00:00:00+02:00 | 15000 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,25 kr
Från 19,60 kr
Från 8,36 kr
Från 7,88 kr
Från 25,35 kr
Från 7,88 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |