Snyggt paraply med ett slående designat krokhandtag. Den färgglada ramen är gjord av glasfiber för att ge den extra styrka.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 141,00 | 138,00 | 135,00 | 130,00 | 123,00 | 119,00 | 117,00 | 115,00 | 113,00 | 111,00 |
Svart / blå
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | Pongee polyester |
| Bredd | 120mm |
| Längd | 870mm |
| Höjd | 50mm |
| Diameter | 1060mm |
| Vikt | 440g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT97109.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 920mm x 200mm x 180mm |
| Spets | Chisel |
| Pennmekanism | Auto open & manual shut |
| GPSR-Information | label in seam |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 97109-N0211 | 1372 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 79,00 kr
Från 81,00 kr
Från 128,00 kr
Från 117,00 kr
Från 52,50 kr
Från 77,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |