Bokmärke i form av en glödlampa med en 13 cm lång linjal, 1 gul minneslapp med klistermärken och 5 klisterlappar i olika färger gjorda av fröpapper. Markeringslappar i fröpapper i 5 olika färger. Plantera ute eller i kruka efteranvändning och det kommer att växa prästkragar.
Vit
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.350 x 0.245 x 0.340 M |
| Längd | 22.3 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Grossvikt | 0.016 kg |
| Nettovikt | 0.013 kg |
| Volym | 0.029 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941057050 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 500 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 45,85 kr
Från 3,82 kr
Från 22,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |