A5 anteckningsbok med 80 ark linjerat gräspapper och kartongomslag. Perfekt för alla dina anteckningar under kontorsmöten eller i skolan. Gräspapper utgör en perfekt medveten reklampresent. Från början till slut är produktionsprocessen hållbar och mer miljövänlig än traditionellt träbaserat papper. Tillverkad i EU. FSC®-certified | FSC MIX/FSC 100%, P7.1, FSC-C213206
Beige
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.430 x 0.220 x 0.200 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 15 cm |
| Höjd | 1.5 cm |
| Grossvikt | 0.34 kg |
| Nettovikt | 0.336 kg |
| Volym | 0.019 M3 |
| Material | Gräs av Papper |
| EAN | 8719941057463 |
| Ursprungsland | PL |
| Ytterkartong (antal) | 22 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 468 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |