A6 anteckningsbok med bambuomslag och 70 ark linjerat återvunnet papper. Inkluderar en matchande bläckpenna med skaft av återvunnet papper och med PLA-spets och clips. Skriv ner alla dina viktiga anteckningar under möten på jobbet med denna praktiska kontorsartikel. Bambuomslaget ger den en trevlig naturlig touch. Både pennan och pappret är tillverkade av återvunnet papper, vilket gör detta till ett hållbart val. Pennan har blått bläck. Bambu är en naturprodukt, det kan förekomma små variationer i färg vilket kan påverka det slutliga märkresultatet. FSC®- certified | FSC MIX CREDIT, P7.7, FSC-C213206
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.330 x 0.230 x 0.350 M |
| Längd | 14.6 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Grossvikt | 0.098 kg |
| Nettovikt | 0.093 kg |
| Volym | 0.027 M3 |
| Material | Återvunnet Papper |
| EAN | 8719941057302 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 25340 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |