A5-anteckningsbok med omslag av 70% återvunnet läder och 30% latex-PU. Bunden pärm, 160 linjerade sidor i återvunnet papper (80 ark). Matchande elastisk band och pennhållare.
Brun
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.335 x 0.315 x 0.230 M |
| Längd | 21 cm |
| Bredd | 14.5 cm |
| Höjd | 1.6 cm |
| Grossvikt | 0.306 kg |
| Nettovikt | 0.266 kg |
| Volym | 0.031 M3 |
| Material | Återvunnet Papper |
| EAN | 8719941052697 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10200 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |