Anteckningsbok med kraft omslag och återvunnet papper. 72 blad/144 sidor 70g/m2. Cremefärgat papper. Elastiskt band och siddelare.
• Denna vara erbjuds också av Gemline för kunder i USA och Kanada
0.51 KG
Svart
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 21 x 14.4 x 1.1 cm |
| Vikt | 230g |
| Tryckyta | 80 x 40 mm |
| Material | Papper,Papper |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | FSC Mix CreditFSC License Code: FSC-C181720 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 12193 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 23,40 kr
Från 23,40 kr
Från 17,95 kr
Från 51,00 kr
Från 16,95 kr
Från 30,85 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |