Fleecefilt av 30% po:yester och 70% RPET -polyester (180 g/m²). RPET polyester är ett material tillverkat av återvunna PET-flaskor och återvunna textilfibrer. Levereras med en praktisk bärögla. Mått utrullad 150 x 120 cm.
Röd
| Material | Polyester, Återvunnen polyester |
| Längd | 30 cm |
| Diameter | 13 cm |
| Vikt | 325 g |
| Volym | 1150.3465 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 80,00 kr
Från 197,00 kr
Från 176,00 kr
Från 67,50 kr
Från 77,00 kr
Från 176,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |