Honungsblommor blandade frön i ett hantverkskuvert. Odla en mängd olika honungsbi-blommor i din trädgård. Fröna kommer i ett kuvert av återvunnet papper, så det är en bra present som passar i brevlådan. Tillverkad i EU. FSC®-certified | FSC MIX/FSC 100%, P5, FSC-C213206
Beige
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.310 x 0.225 x 0.105 M |
| Längd | 10.5 cm |
| Bredd | 6.5 cm |
| Grossvikt | 0.006 kg |
| Nettovikt | 0.005 kg |
| Volym | 0.007 M3 |
| Material | Papper |
| EAN | 8719941056886 |
| Ursprungsland | NL |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,95 kr
Från 19,35 kr
Från 5,49 kr
Från 45,85 kr
Från 22,25 kr
Från 10,75 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |