Stilig och rejäl lunchlåda passande för en hälsosam livsstil. Stor nog för smörgåsar och sallader och fungerar även för att värma upp pasta och andra varma måltider. Tillverkad av PP. Praktisk spork (sked/gaffel) medföljer samt ett elastiskt band. Volym 0.8 liter. Lunchlådan är lätt att rengöra, men bör inte placeras i diskmaskinen eller användas i mikrovågsugnen.
1 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 120,00 | 117,00 | 113,00 | 110,00 | 108,00 | 106,00 |
Stenkol
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 19 x 11.4 x 5.4 cm |
| Vikt | 200g |
| Tryckyta | 20 x 50 mm |
| Material | PP,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 10843 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 85,00 kr
Från 56,50 kr
Från 37,25 kr
Från 87,50 kr
Från 32,75 kr
Från 156,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |