Olje- och vinägerflaska av borosilikatglas med korklock. Volym yttre: 300 ml. Inre volym: 80 ml.
Transparent
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.420 x 0.315 x 0.320 M |
| Längd | 7.5 cm |
| Bredd | 7 cm |
| Höjd | 26.4 cm |
| Grossvikt | 0.298 kg |
| Nettovikt | 0.195 kg |
| Volym | 0.042 M3 |
| Material | Glas hög Borosilikat |
| EAN | 8719941055360 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 12 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1517 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |