Brains You made my day BV AC-21
Blå
Kosta Boda är ett av världens främsta varumärken inom glas och glaskonst. Teknik och känsla har förfinats i hjärtat av Smålands skogar ända sedan 1742. Deras glas är färgstarka, modiga, underfundiga och provocerande. Det sticker ut och tar för sig. Kosta Boda är sann passion.
| Höjd | 7.5 cm |
| Längd | 4.5 cm |
| Bredd | 5.5 cm |
| Förpackning | 7x12x12 cm |
| Gross Volym | 112 cl |
| Material | Kristallglas |
| Vikt | 0.35 |
| EAN | 7321646075676 |
| Ursprungsland | Sweden |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 53 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 995,00 kr
Från 199,00 kr
716,00 kr
Från 3184,00 kr
Från 398,00 kr
Från 2548,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |