Eliza Återvunnen Dukserie

Välj Variant

Eliza Återvunnen Dukserie

Art.nr. 411181-38
Minsta antal: 1 st

En fin dukning ger guldkant till både vardag och fest. I vår serie med återvunnen bomull (70%) hittar du trendiga färger för att göra en minnesvärd dukning.
Du kan använda servetten för att visa på en årstid, högtid, speciell dag, till fredagsmyset, till den långa söndagsfrukosten eller som en snygg förstärkning av din dukning generellt. Väljer du dessutom att göra tjusiga servettvikningar blir varje kuvert ett lyxigt konstverk.

Den här serien är också högst lämpliga att ta med när du ska ha picknick eller grillat, då det matchar med duk, servett, kökshandduk, grytlappar och grillhandske.

Storlek:
Servetterna (6-pack) 4646cm
Dukar 150
250cm samt 150*350cm

Matcha gärna med Grillhandske 411183 och Grytlapp 411182.

Pristabell

Antal 1
Pris/st 149,00

Produktfärg

Vinröd

Antal

Storlek Antal
46x46
150x250
150x350

Totalt pris kr


Prisspecifikation




Modell Unisex
Material 70% Återvunnen bomull / 30% Polyester
Gramvikt 0.338
Tvättråd Normal maskintvätt vid 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Hängtorkas, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen
Ursprungsland IN
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.
Lagersaldo 244 st
Lagersaldo 529 st
Lagersaldo 513 st

Be om offert

Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.



Liknande produkter

Dukserie Lin
Dukserie Lin

Från 29,00 kr

Queen Anne
Linneserie Linn
Linneserie Linn

Från 9,00 kr

Eliza Dukset 1+12
Eliza Dukset 1+12

Från 699,00 kr