Solid Gear Active sock 3-pack är en strumpa med extra dämpning över tå och häl. Strumpan är stickad i högsta kvalitet och har en ergonomisk passform. Materialet stöter bort fukt och motverkar dålig lukt. Lägg därtill att strumpan är mycket mjuk och följsam vilket förebygger blåsor, skavsår och andra förhårdnader. Designad i Sverige.
Material:
46 % Bomull
38 % Nylon
14 % PP
2 % ElastanStorlekar:
35™38
39™42
43™46
47™49
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 268,00 |
Two tone combo
| Storlek | Antal |
|---|---|
| 35-38 | |
| 39-42 | |
| 43-46 | |
| 47-49 |
Solid Gear erbjuder skyddsskor som ligger i framkant när det gäller material och design. Vi kompromissar aldrig med kvaliteten och säkerställer prestanda genom innovation.
| EAN | 7340093615907 |
| Vikt | 0.2 kg |
| Ursprungsland | It |
| Längd | 250 mm |
| Bredd | 100 mm |
| Höjd | 50 mm |
| Volym | 1.062 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 179,00 kr
Från 159,00 kr
Från 189,00 kr
Från 239,00 kr
Från 2035,00 kr
Från 2643,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |