Tålig, lång verktygsficka. Unikt designade för Snickers Workwear.
• Tre hållbara fack för verktyg
• Knivfäste som passar till Hultafors hantverksknivar
Black
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515173263 |
| Vikt | 0.01 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 20 mm |
| Bredd | 65 mm |
| Höjd | 10 mm |
| Volym | 0.013 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 259,00 kr
Från 599,00 kr
Från 39,00 kr
Från 1292,00 kr
Från 114,00 kr
Från 1698,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |