Avlasta vikten på höfterna. Slitstarka men ändå bekväma hängslen till Snickers Workwear verktygsbälte.
• Ergonomisk design med vadderade och förstärkta axlar för ökad arbetskomfort och hållbarhet
• Lätt att justera för perfekt passform
• Resår i ryggen för ökad bekvämlighet när man böjer sig framåt
• Aluminiumkrokar säkrar enkel fastsättning i bältet
• Kan fästas på två ställen på bältet
Black/black
Snickers Workwear utvecklar avancerade arbetskläder som utgår från de professionella användarnas verkliga behov med enastående passform, slitstark komfort och avancerade funktioner.
| EAN | 7332515075420 |
| Material | 100% Nylon. |
| Vikt | 0.2 kg |
| Ursprungsland | Cn |
| Längd | 165 mm |
| Bredd | 30 mm |
| Höjd | 325 mm |
| Volym | 2.87 l |
| Innovation | A system for attaching pouches onto Snickers Workwear toolbelts. Pouches are securely attached all around the toolbelt and moved easily. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 209,00 kr
Från 1292,00 kr
Från 1698,00 kr
Från 1797,00 kr
Från 1718,00 kr
Från 1376,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |